Hakkımızda

Hakkımızda

Bİ OTO EKSPERTİZ, teknik cihaz, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip detaylı oto ekspertiz raporu düzenleyen ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşu ve ikinci el oto test check-up merkezidir.
 

2016 yılında  faaliyete başlayan Bİ OTO EKSPERTİZ, bugün birçok yerli ve ithal aracın alım – satım öncesi ekspertizini bağımsızlık ilkesiyle hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir.
 

Bİ OTO EKSPERTİZ TEST MERKEZİNDE kullanılan tüm cihazlar TÜV, TSE, ISO ve CE belgelidir. Servisler ise TÜV Austria, TÜV Saarland, Türk Akreditasyon TURKAK, SG, UKAS, NAVIGA, ISO 9001:2008, ISO 18001:2007, ISO 14001:2004, ISO 10002:2004 ve diğer tüm kalite standartlarına sahiptir. Ayrıca Bİ OTO EKSPERTİZ şubelerinde çalışan teknisyenlerin tamamının da eğitim ve uzmanlık sertifikaları mevcuttur.
 

Bİ OTO EKSPERTİZ’in hiçbir kurum, galeri, araç satış firmasıyla anlaşması ya da sözleşmesi yoktur. Alıcıya ve satıcıya eşit mesafededir.

Bİ OTO EKSPERTİZ’da araç tamiri, alım satım ve aracılık yapılmamaktadır. Bİ OTO EKSPERTİZ uzmanlığı sadece otomobil ekspertizidir. Araç ekspertiz eder, test eder, muayene yapar ve raporlar.
 

Bİ OTO EKSPERTİZ’de, arabada olmayan bir arıza bulunmaz, mevcut arıza gizlenmez. Profesyonel teknisyenler ve ustalar ile son teknoloji ürünü test cihazlarının tespitleri raporlanır. Yanılma payı sıfıra yakındır.
 

Tüm testlerin ve kontrollerin sonuçları ayrıntılı biçimde bilgisayarda oluşturulan teknik verilerle birlikte rapor haline getirilir. Araç için profesyonel ikinci el ekspertiz raporu düzenlenir. Araç sahibi, onarım ya da bakım gerektiren konularda uzmanlarımız tarafından bilgilendirilir.
 

Bİ OTO EKSPERTİZ, sizi kendi evinizdeymiş gibi ağırlar, alacağınız arabayı kendine alıyormuş gibi inceler. Paranızı ve zamanınızı korur.